Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
Компліменти чоловіку
олово
#1 Оставлено : 22 января 2022 г. 18:06:07(UTC)

Ранг: Артиллерийский сержант Класс 3

Группы: Registered
Зарегистрирован: 26.04.2021(UTC)
Сообщений: 45
Откуда: город

Які компліменти доречно говорити чоловіку? Я маю на увазі саме своєму чоловіку, щоб він мав змогу відчути любов та підтримку дружини. Я би дуже хотіла навчитися говорити такі необхідні слова. Що порадите? Чи є корисний довідник для цього?
сердючка
#2 Оставлено : 22 января 2022 г. 18:07:36(UTC)

Ранг: Артиллерийский сержант Класс 3

Группы: Registered
Зарегистрирован: 16.12.2020(UTC)
Сообщений: 41
Откуда: Киев

Поблагодарили: 1 раз в 1 постах
Подружнє життя це той процес, який потрібно робити разом. Разом вчитися підтримувати один одного, разом говорити про свої потреби або почуття. Саме тоді ви будете знати, що потрібно говорити та коли саме. В вимушено шукати слова це не варіант.
каратистка
#3 Оставлено : 22 января 2022 г. 18:08:18(UTC)

Ранг: Капитан Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 16.02.2021(UTC)
Сообщений: 86
Откуда: город

Поблагодарили: 1 раз в 1 постах
Корисний довідник це ваше серце. Саме воно має підказувати що та коли доречно говорити. Я вважаю, що відчувати людину, яка з тобою поруч, це найбільша властивість, яка притаманна люблячому серцю. Я завжди говорю своєму чоловіку те, що в мене на серці.
сандалька
#4 Оставлено : 22 января 2022 г. 18:10:32(UTC)


Ранг: Лейтенант Майстер

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.07.2020(UTC)
Сообщений: 72

Поблагодарили: 2 раз в 2 постах
Ну не кожна жінка може знайти правильні та корисні слова. Іноді потрібно шукати підказки. Ось наприклад мені довелося шукати та я була рада, коли в блозі Карпачова знайшла те, що мені потрібно, а саме компліменти чоловіку https://blog.karpachoff.com/komplimenty-muzhchine-spisok-iz-100-luchshih-fraz Я ніколи не могла дібрати потрібних фраз, щоб сказати якусь приємність або підбадьорити.
Але зараз все навпаки. Я намагаюсь бути не лише гарною дружиною, але й підтримкою та навіть другом. Раджу всім, кому потрібно завітати до цього блогу.
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка