Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Де краще купити взуття?
Palpotin
#1 Оставлено : среда, 26 октября 2022 г. 11:45:50(UTC)


Ранг: Капрал Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 22.05.2021(UTC)
Сообщений: 16

Хочемо з дружиною оновити своє взуття на осінь, бо наше вже зовсім розвалюється. Як на зло улюблений магазин закрит і взагалі не можемо знайти щось нормальне. Де ви зазвичай купуєте собі взуття?
Underko
#2 Оставлено : среда, 26 октября 2022 г. 11:48:05(UTC)

Ранг: Рекрут

Группы: Registered
Зарегистрирован: 26.10.2022(UTC)
Сообщений: 1

А навіщо одразу купувати нове взуття? Якщо ваше розвалюється, то можна спробувати звернутися до майстерні з ремонту взуття. Там думаю вам зможуть допомогти та заощадите на цьому.
Palpotin
#3 Оставлено : среда, 26 октября 2022 г. 11:49:17(UTC)


Ранг: Капрал Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 22.05.2021(UTC)
Сообщений: 16

Пробували ми вже звертатися до майстерні з ремонту взуття і там нам сказали, що краще не варто вкладати гроші в ремонт, бо воно того не варте. Тож у будь-якому випадку потрібно купувати нове взуття.
bubolin
#4 Оставлено : среда, 26 октября 2022 г. 11:53:40(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 6 раз в 6 постах
Гарну ви знайшли майстерню з ремонту взуття, якщо вам так сказали. Хоча я, якщо чесно, вже досить давно до них звертався, бо купую разом зі своєю дружиною взуття в інтернет-магазині Vitto Rossi https://vittorossi.ua/ua/ Вона там вся з натуральної шкіри і з гарною підошвою, яка не протирається за один сезон. Та й моделі взуття досить цікаві та видiляються серед інших. Ще тішить те, що великий вибір розмірів, а то у моєї дружини досить дрібна нога і важко підібрати потрібне взуття.

Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (2)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ