Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
канцтовари
Лиля Рыбальченко
#1 Оставлено : 18 июля 2021 г. 13:10:55(UTC)

Ранг: Ученик Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 06.07.2021(UTC)
Сообщений: 5

Форумчани, питання де купити недорогий глобус, в нас прабабуся хоче онуку подарувати на перше вересня глобус - дитина йде в перший клас - а сама вона старенька і самостійно купити не може. Ми вирішили, що якщо вже таке велике бажання, то ми купимо той глобус а вона подарує.
Анна Семеновна
#2 Оставлено : 18 июля 2021 г. 13:11:59(UTC)

Ранг: Ученик Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 01.05.2021(UTC)
Сообщений: 5

Я думаю, що рішення правильне, ну хоче старенька зробити оригінальний подарунок, ну що тут зробиш, підіть на зустріч, я розумію що той глобус сучасній дитині не потрібен, враховуючі сучасні гаджети - але що тут вже вдієшь.
Лиля Рыбальченко
#3 Оставлено : 18 июля 2021 г. 13:12:42(UTC)

Ранг: Ученик Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 06.07.2021(UTC)
Сообщений: 5

Ну глобус ніколи зайвим не буде, то це як мінімум можна використати як прикрасу в інтер'єрі, тим більше що в малого і кімната по тематиці підходить, так що хай бабуся дарить ). Інше питання що вже середина липня, а ми ніяк не знайдемо сам глобус.
Лора Эльцер
#4 Оставлено : 18 июля 2021 г. 13:13:52(UTC)

Ранг: Рядовой

Группы: Registered
Зарегистрирован: 15.05.2021(UTC)
Сообщений: 7

Я навесні замовляла великий глобус на сайті Офіс Центр - там шкільні канцтовари продають, вишла покупка гривель п'ятсот, але є і меньші за вартістю. Нам глобус теж для оформлення "чоловічої" кімнати потрібен був, до речі - мій чоловік досі думає, що я не в курсі, що він в тому глобусі мінібар сховав… Ось посилання - https://office-centre.co...ari/shkilni_kantstovari/
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка