Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Чи варто купувати соковичавницю BRAUN?
molodoy
#1 Оставлено : четверг, 2 сентября 2021 г. 22:54:14(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Хотів купити соковижималку для створення соку з апельсинів, ось як раз до зими хотів купити собі і своїм рідним, вони дуже люблять соки, якраз з цитрусових смаків, але заводські не надто корисні, потрібно пити справжній сік. Хотів купити модель BRAUN CJ3000WH чи варто?
greenlandskiy
#2 Оставлено : четверг, 2 сентября 2021 г. 22:54:28(UTC)

Ранг: Лейтенант

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 54

Сказал(а) «Спасибо»: 2 раз
Поблагодарили: 3 раз в 3 постах
Досить непоганий варіант, я сам таким користувався раніше, досить маленька модель, дуже компактна і практична, легко справляється із завданням, але я поміняв на більш велику, оскільки хотів сік не тільки з цитрусів.
molodoy
#3 Оставлено : четверг, 2 сентября 2021 г. 22:54:41(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Так я от хотів сам іноді сік пити, та й дочки робити, а так в основі ясна річ і батькам подарувати хотів, вони люблять такі соки, думаю їм на двох вистачить такої моделі, та й їм тільки плюсом, маленька модель, якраз є де ховати.
bubolin
#4 Оставлено : четверг, 2 сентября 2021 г. 22:55:37(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 6 раз в 6 постах
Автор: molodoy Перейти к цитате
Хотів купити соковижималку для створення соку з апельсинів, ось як раз до зими хотів купити собі і своїм рідним, вони дуже люблять соки, якраз з цитрусових смаків, але заводські не надто корисні, потрібно пити справжній сік. Хотів купити модель BRAUN CJ3000WH чи варто?


Відмінна компактна модель, я ось такий же володів раніше, але вона почала часто Ломатем, але це був бракований товар, мені його замінили, але все ж з соковичавниць https://bt.rozetka.com.ua/ua/squeezers/c80153/ я б вибрав щось краще.

Наприклад BOSCH MCP3000N вона така ж компактна, тільки зроблена більш якісно, ​​також дуже легко миється і виглядає чудово, з роботою справляється відмінно, я такий тільки недавно почав користуватись, але по Совєтова знайомих, вона найкращий варіант що зараз є.

Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (4)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ