Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
Порадьте вино зі смаком кави
molodoy
#1 Оставлено : 22 октября 2021 г. 22:51:40(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Форумчани, порадьте мені будь ласка гарне вино зі смаком кави, я дуже давно хотів таке спробувати і думаю що мені варто зараз знайти і як раз на день народження продегустувати. Тому радьте мені тільки якісне вино.
1 пользователь поблагодарил molodoy за этот пост.
bubolin оставлено 22.10.2021(UTC)
bubolin
#2 Оставлено : 22 октября 2021 г. 22:52:41(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 5 раз в 5 постах
Давайте я вам пораджу дуже дороге вино яке буде дуже смачним і приємним, просто я не хочу щоб ви на день народження пробували погане вино) А ось дороге і смачне в самий раз, який у вас бюджет? Можу порадити від десяти тисяч гривень.
molodoy
#3 Оставлено : 22 октября 2021 г. 22:53:48(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
У мене бюджет на пляшечку приблизно п'ятсот гривень і то це край, краще було б взяти за триста гривень ... Ну ви звичайно і загнули з ціною на вино, аж цілих десять тисяч, а губа трісни?) Ну добре хоч не десять тисяч доларів, а то я б взагалі з глузду з'їхав би.
greenlandskiy
#4 Оставлено : 22 октября 2021 г. 22:56:40(UTC)

Ранг: Лейтенант

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 54

Сказал(а) «Спасибо»: 2 раз
Поблагодарили: 3 раз в 3 постах
Автор: molodoy Перейти к цитате
Форумчани, порадьте мені будь ласка гарне вино зі смаком кави, я дуже давно хотів таке спробувати і думаю що мені варто зараз знайти і як раз на день народження продегустувати. Тому радьте мені тільки якісне вино.


Ну дивіться, я пробував різні вина і можу вам порадити непогані варіанти, а хоча з кавовим смаком у мене тільки одне і це біле ігристе вино Jaume Serra Cava Brut Nature https://winewine.com.ua/sparkling/cava-brut-nature/ таке буде коштувати триста гривень, я вам прямо в бюджет потрапив!

Ви коли спробуєте це чудове вино з Іспанії, зрозумієте що нічого кращого ви просто вже не знайдете! Я просто сам думав що поулчу невелике задоволення і розслаблення від цього вина і в майбутньому замовлю вже що-небудь інше, але на ділі зовсім не так получається.

Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка