Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
Годування новонародженної дитини
Лимина
#1 Оставлено : 8 февраля 2022 г. 10:47:43(UTC)


Ранг: Сержант Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 11.01.2022(UTC)
Сообщений: 22
Откуда: украина

Чекаю на свою першу дитину і мене дуже цікавлять різні питання з цього приводу. Скільки потрібно годувати дитину грудьми, коли переходити на штучне годування і як правильно підібрати молочні суміші для немовляти?
Bambima
#2 Оставлено : 8 февраля 2022 г. 10:50:57(UTC)

Ранг: Капрал Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 10.01.2022(UTC)
Сообщений: 15
Откуда: украина

Годуйте вашого малюка грудним молоком якомога довше, це запорука здоров'я вашої дитини, формування міцної іммунної системи. При вигодовуванні грудьми закладаються гарні розумові та інтелектуальні здібності людини.
Даша
#3 Оставлено : 8 февраля 2022 г. 10:54:07(UTC)

Ранг: Капрал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 13.01.2022(UTC)
Сообщений: 12
Откуда: украина

При годуванні вашої дитини грудьми, вона отримує сбалансоване харчування з усіми необхідними поживними речовинами, вітамінами та мікроєлементами, а також це дуже тісний контакт, який просто необхідний вам з вашим малюком.
МальДива
#4 Оставлено : 8 февраля 2022 г. 10:59:28(UTC)


Ранг: Капрал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 09.01.2022(UTC)
Сообщений: 13
Откуда: украина

На мій погляд, ніяке штучне годування не може замінити грудне молоко, але якщо, з якихось причин, потрібно перевести дитину на штучне годування, то вибирати молочні суміші потрібно якомога схожими за складом до материнського молока. Багато лікарів рекомендують годувати дитину сумішами на основі козячого молока. Більш докладно почитати про штучне вигодовування та підібрать суміш, ви можете на цьому сайті https://mamako.ua/blog/0...vnye-prichiny-perekhoda/
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка