Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Репетитори з української мови
OksanKa
#1 Оставлено : суббота, 11 июня 2022 г. 00:26:05(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 22.11.2020(UTC)
Сообщений: 60
Откуда: Киев

Вітаю! Терміново потрібен досвідчений репетитор з української мови. Що можете порадити?
Zlaya-Kisa
#2 Оставлено : суббота, 11 июня 2022 г. 01:15:25(UTC)


Ранг: Лейтенант класс 3

Группы: Registered
Зарегистрирован: 22.11.2020(UTC)
Сообщений: 69
Откуда: Украина

Автор: OksanKa Перейти к цитате
Вітаю! Терміново потрібен досвідчений репетитор з української мови. Що можете порадити?


Дивіться на сайті https://easyschool.com.ua/tutors/ukrainska-mova пропозиції від репетиторів з української мови онлайн. Зібрані виключно професійні викладачі, пропонують індивідуальну програму навчання, допомогають швидко досягти результату. Я дуже задоволена. Взяла відразу 50 занять, з урахуванням знижки, вдалося непогано заощадити.
Мойра
#3 Оставлено : понедельник, 27 июня 2022 г. 15:41:13(UTC)

Ранг: Командир Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 14.04.2021(UTC)
Сообщений: 152
Откуда: Россия

Поблагодарили: 2 раз в 2 постах
Я так дивлюся, що теж треба подбати про репетиторів, бо дитині дуже складно на уроках української мови, ще й із математикою проблеми останній рік, також треба підтягнути. Правильно кажуть, що до школи треба готуватися заздалегідь, тому Ви прийняли мудре рішення, що хочете почати вже зараз. Тож мені, окрім репетитора, треба ще знайти канцелярські товари недорого, взяти одяг, взуття, на шкільний рюкзак https://yes-tm.com/ryukzaki-ta-cumki/rjukzaki-school/ звернути увагу, поки на них ще адекватні ціни. Загалом школа - це завжди великі витрати.
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (3)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ