Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Підкажіть гарну аптеку
Лина
#1 Оставлено : четверг, 16 июня 2022 г. 19:40:05(UTC)

Ранг: Сержант Класс 3

Группы: Registered
Зарегистрирован: 21.02.2022(UTC)
Сообщений: 27
Откуда: Киев

Доброго вечора. Люди, підкажіть гарну аптеку. З нормальным цінами. Але головне, щоб там не було підробок. А тут нещодавно купила ліки від тиску для батька, він випив, а ефекту - нуль. Оце страшно.
bubolin
#2 Оставлено : четверг, 16 июня 2022 г. 19:43:42(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 6 раз в 6 постах
У мене теж була подібна ситуація. Коли ліки не діяли взагалі. Тепер я не купляю в першій-ліпшій аптеці. У мене є улюблена аптека. Перевірена. І якщо мені щось треба, то купую тільки там.
Лина
#3 Оставлено : четверг, 16 июня 2022 г. 21:34:19(UTC)

Ранг: Сержант Класс 3

Группы: Registered
Зарегистрирован: 21.02.2022(UTC)
Сообщений: 27
Откуда: Киев

Автор: bubolin Перейти к цитате
У мене теж була подібна ситуація. Коли ліки не діяли взагалі. Тепер я не купляю в першій-ліпшій аптеці. У мене є улюблена аптека. Перевірена. І якщо мені щось треба, то купую тільки там.

Якщо не секрет, підкажіть, у якій саме аптеці ви купуєте для себе медичні препарати. У мене батько зараз у лікарні лежить. Тому по аптеках бігаю кожен день. Заздалегідь дякую.
bubolin
#4 Оставлено : четверг, 16 июня 2022 г. 21:58:49(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 6 раз в 6 постах
Останнім часом я зазвичай купляю ліки у аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/ Раніше просто йшов до аптек та купував все, що мені потрібно. А зараз спочатку захожу на сайт, дивлюся, у якій саме аптеці цієї мережі є те, що мені потрібно, скільки коштує, резервую, а потім йду до аптеки та забираю.
Можна ще завантажити додаток на смартфон. Тоді взагалі у будь якому місці можна буде побачити наявність медичного препарату у аптеці. Це дуже зручно.

vikaua
#5 Оставлено : среда, 21 декабря 2022 г. 20:50:17(UTC)

Ранг: Учень

Группы: Registered
Зарегистрирован: 08.12.2022(UTC)
Сообщений: 2
Откуда: Kyiv

Добрый вечер! Очень хорошо вас понимаю, подделка лекарств - популярная проблема в наших широтах и сама я, к сожалению, неоднократно попадала на фальсификат. Пока моя врач мне не объяснила, что с лекарствами, и особенно дорогими, надо всегда просить сертификаты качества. Теперь заказываю только так, беру лекарства онлайн в аптеке Рауза-АДЕ https://rauza-ade.kz/, и сколько раз я к ним не обращалась за сертификатами - всегда предоставляли. Также не было такого, чтобы я не нашла нужное лекарство, так что, благодаря своему врачу и им, в том числе, в последнее время покупаю только витамины:) желаю того же и вашему отцу!
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (4)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ