Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Що буде на чорній п'ятниці 2022?
molodoy
#1 Оставлено : понедельник, 31 октября 2022 г. 08:37:48(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Хочу дізнатися, що взагалі буде на чорній п'ятниці цього року? Просто мені казали, що торік було дуже цікаво, мовляв знижки до 80% і таке інше, але мені мало віритися! Ось і питаю у вас.
bubolin
#2 Оставлено : понедельник, 31 октября 2022 г. 08:38:00(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 6 раз в 6 постах
Дивно! Потрібно було стежити торік, щоби вірилося! Тому що минулого року все було справді дуже круто, я урвав більше десятка товарів за цінами знижок, оновив комп'ютер і купив периферію.
molodoy
#3 Оставлено : понедельник, 31 октября 2022 г. 08:39:11(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Я просто торік був на заробітках у чорну п'ятницю і взагалі на неї не потрапив, моє завдання тоді було жити у хурі і нікуди до ладу не ходити, а зараз уже якраз на вихідних і думаю що треба купувати що-небудь.
greenlandskiy
#4 Оставлено : понедельник, 31 октября 2022 г. 08:39:23(UTC)

Ранг: Лейтенант

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 54

Сказал(а) «Спасибо»: 2 раз
Поблагодарили: 3 раз в 3 постах
Автор: molodoy Перейти к цитате
Хочу дізнатися, що взагалі буде на чорній п'ятниці цього року? Просто мені казали, що торік було дуже цікаво, мовляв знижки до 80% і таке інше, але мені мало віритися! Ось і питаю у вас.


Ой, купити можна буде стільки! Наприклад, якщо ви їздите постійно на заробітки, можна купити відмінний планшет або ноутбук за знижками, зазвичай вони потрапляють під хороші відсоткові знижки.

Я ось особисто чекаю на чорну п'ятницю https://comfy.ua/ua/black-friday.html 2022 року вона буде не менш насичена товарами за знижками, ніж минулого року! Тому думаю що ви точно будете задоволені покупками, я вже так більше трьох років купую різні товари і радий, що чорна п'ятниця дійшла і до України!
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (3)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ