Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
Чому не виходить завагітніти
МальДива
#1 Оставлено : 7 декабря 2022 г. 10:14:40(UTC)


Ранг: Капрал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 09.01.2022(UTC)
Сообщений: 13
Откуда: украина

Не виходить завагітніти, хоч вже спроби тривають більше півроку. Я якщо чесно починаю сильно засмучуватися і боятися, що може бути щось не в порядку у мене або чоловіка. Чому у одних мало не з першого разу виходить зачати дитину, а У інших на це йдуть роки?
Bambima
#2 Оставлено : 7 декабря 2022 г. 10:21:44(UTC)

Ранг: Капрал Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 10.01.2022(UTC)
Сообщений: 15
Откуда: украина

Вас мабуть ця ситуація сильно турбує і обтяжує. Раджу вам розслабитися, адже так недалеко дійти до стресу, а він як відомо може нашкодити зачаття.
Даша
#3 Оставлено : 7 декабря 2022 г. 10:36:31(UTC)

Ранг: Капрал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 13.01.2022(UTC)
Сообщений: 12
Откуда: украина

У нас з чоловіком теж довгий час не виходило зачати дитину. Ми поїхали на море, на курорт і коли повернулися, то виявили, що завагітніла. Все таки легка, спокійна і розслаблююча обстановка по сприяла зачаттю або вплинула зміна клімату, взагалі сказати складно, але сам факт, що все вийшло
Лимина
#4 Оставлено : 7 декабря 2022 г. 10:53:19(UTC)


Ранг: Сержант Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 11.01.2022(UTC)
Сообщений: 22
Откуда: украина

Я теж знаю багато таких випадків коли молода пара їде у відпустку на море, а по поверненню дівчина дізнається що вагітна або це трапляється незабаром. Мабуть позитивні емоції, перезавантаження так впливає на організм. Але також важливо при спробах зачаття дитини вибирати сприятливі дні, вважається, що кращі дні це на 4 і 5 день до овуляції і на 1-2 день після неї. Якщо не знаєте як правильно розрахувати, то це можна зробити через спеціальний калькулятор фертильності https://www.hipp.ua/vagi...kalkuljator-fertilnosti/
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка