Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Купівля системи зворотного осмосу
Мария32
#1 Оставлено : пятница, 6 января 2023 г. 00:29:59(UTC)

Ранг: Капрал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 02.10.2022(UTC)
Сообщений: 12
Откуда: Киев

Поблагодарили: 1 раз в 1 постах
Доброї ночі усім! Вирішила купити собі у квартиру систему зворотного осмосу, але не знаю яку краще обрати. Порадьте мені якісну систему зворотного осмосу, та інтернет-магазин де її можна купити.
Вася90
#2 Оставлено : пятница, 6 января 2023 г. 00:34:28(UTC)

Ранг: Капрал Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 25.10.2022(UTC)
Сообщений: 14
Откуда: Киев

Привіт! Я страшенно не люблю воду з крана, і не робив навіть з неї чай. Але нещодавно я купив собі круту річ, систему зворотного осмосу, і тепер вода в моєму крані не гірша тої, що я купую у пляшках. Тобі можу підказати магазин де купував таку систему, там є з чого обирати.
Мария32
#3 Оставлено : пятница, 6 января 2023 г. 00:37:22(UTC)

Ранг: Капрал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 02.10.2022(UTC)
Сообщений: 12
Откуда: Киев

Поблагодарили: 1 раз в 1 постах
Привіт! Я переглянула декілька систем зворотного осмосу, але оскільки в них не розуміюсь нічого, не обрала. Підкажи, будь ласка, яку саме систему зворотного осмосу ти собі придбав, та в якому інтернет-магазині? Може і мені така система підійде)
Вася90
#4 Оставлено : пятница, 6 января 2023 г. 00:48:34(UTC)

Ранг: Капрал Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 25.10.2022(UTC)
Сообщений: 14
Откуда: Киев

Ти в першу чергу визначся, яку ти суму можеш витратити на дану систему, оскільки вони є на різні бюджети. Я собі купив систему зворотного осмосу Ecosoft Absolute 5-50P, в мому улюбленому інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/sistemy-obratnogo-osmosa/ оскільки в ньому великий вибір техніки на всі випадки життя, і ціни хороші.

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою призначений для очищення води на молекулярному рівні в будинках та квартирах зі слабким напором у трубопроводі. Фільтр стійкий завдяки металевій підставці. Продуктивність фільтра – 8 л/год. Дана система очищує воду на 99,8%, від різних домішок.

Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (3)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ