Розвиток Дитини
Ласкаво просимо на форум про розвиток дитини, щоб скористатися функціями форуму - зареєструйтесь.
Дитяче автокрісло
Dodo
#1 Оставлено : воскресенье, 26 февраля 2023 г. 11:32:12(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 21.07.2020(UTC)
Сообщений: 62
Откуда: Киев

Поблагодарили: 3 раз в 3 постах
Вітаю! Чи можете ви порадити, де я можу придбати дитяче автомобільне крісло в інтернеі, придлагайте мені онлайн магазині, по офлайн магазинам не можу пройтичь, оскільки я не маю часу так богато вільного часу.
Fred
#2 Оставлено : воскресенье, 26 февраля 2023 г. 11:34:03(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 04.11.2020(UTC)
Сообщений: 60
Откуда: Киев

Незабаром багато хто стоятиме в черзі за дитячими автомобільними кріслами, бо поліція почала це дуже суворо контролювати та виписувати штрафи. Я не візьму дітей у машині, але я впевнений, що форумчани дадуть вам гарну пораду.
Dodo
#3 Оставлено : воскресенье, 26 февраля 2023 г. 11:34:46(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 21.07.2020(UTC)
Сообщений: 62
Откуда: Киев

Поблагодарили: 3 раз в 3 постах
Я вожу своїх дітей у машині і дуже переживаю, що мене можуть зупинити і виписати штраф. Я сподіваюся на допомогу форумчан, щоб вони могли порадити мені гарний інтернет-магазин.
bubolin
#4 Оставлено : воскресенье, 26 февраля 2023 г. 11:37:57(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 6 раз в 6 постах
Автор: Dodo Перейти к цитате
Вітаю! Чи можете ви порадити, де я можу придбати дитяче автомобільне крісло в інтернеі, придлагайте мені онлайн магазині, по офлайн магазинам не можу пройтичь, оскільки я не маю часу так богато вільного часу.

З радістю пораджу вам місце, де можна купити дитяче автомобільне крісло https://allo.ua/ua/detskie-avtokresla/ . Я купив крісло в інтернет-магазині "Алло", де ціна на нього найкраща в Україні. Я придбав крісло бустер, воно досить дешеве та дуже зручне для дітей. Ви можете переглянути весь асортимент на сайті, який я вказав вище. Матеріал, з якого зроблено крісло, досить щільний, і ви одразу можете побачити, що воно довго служитиме. Я був би радий допомогти вам, бо сам перебував у подібній ситуації.
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Парикмахерская Гданьск | Перукарня Гданськ