Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
Який вибрати ноутбук для ігор?
Somart
#1 Оставлено : 2 марта 2023 г. 4:48:02(UTC)

Ранг: Ученик

Группы: Registered
Зарегистрирован: 14.02.2023(UTC)
Сообщений: 2

Я збираюся купити ноутбук для ігор, але не знаю який вибрати. Які характеристики слід враховувати при виборі ігрового ноутбука? Що можете порадити? Я просто в цьому не розбираюся.
Myra
#2 Оставлено : 2 марта 2023 г. 4:48:45(UTC)

Ранг: Лейтенант

Группы: Registered
Зарегистрирован: 08.05.2021(UTC)
Сообщений: 56

Якщо вам потрібен ноутбук для ігор, то мені здається, що найкращим вибором буде ноутбук з дискретною відеокартою, хорошим процесором і достатньою кількістю оперативної пам'яті. Я б порекомендував ноутбук Apple MacBook Air 13.
yopap
#3 Оставлено : 2 марта 2023 г. 4:49:21(UTC)


Ранг: Артиллерийский сержант Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 08.05.2021(UTC)
Сообщений: 37
Мужчина

Поблагодарили: 1 раз в 1 постах
Я б запропонував звернути увагу на ноутбуки з відеокартою від NVIDIA або AMD, оскільки вони спеціально розроблені для ігор і можуть забезпечити високу продуктивність. Також варто звернути увагу на розмір дисплея і його дозвіл, щоб отримати максимально якісну картинку.
her
#4 Оставлено : 2 марта 2023 г. 4:49:57(UTC)

Ранг: Артиллерийский сержант Мастер

Группы: Registered
Зарегистрирован: 15.06.2021(UTC)
Сообщений: 47
Откуда: Киев

Я б рекомендував вибрати ноутбук ASUS ROG Zephyrus G15 https://zhuk.ua/noutbuky/ Цей ноутбук оснащений потужним процесором AMD Ryzen 7 і відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3060, що забезпечить високу продуктивність в іграх. Крім того, він має 15,6-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920x1080 і частотою оновлення 144 Гц, що дозволить насолоджуватися іграми з високим FPS.
Його тонкий і легкий корпус з магнієвого сплаву дозволить легко брати його з собою в поїздки.
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest (3)
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка