Развитие ребенка
Добро пожаловать, на форум про развитие ребенка, чтобы воспользоваться функциями форума - зарегистрируйтесь.
Порадьте добрий пилосос у Дніпрі!
molodoy
#1 Оставлено : 10 марта 2023 г. 12:54:00(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Вітаю! У мене виникла проблема із вибором пилососу. Я хочу купити хороший пилосос, який не тільки буде ефективно прибирати пил, але і буде легким у використанні і має хорошу потужність. Який пилосос ви порадите? Треба купити у місті Дніпро, чи замовити доставку кур'єром чи вже доставку просто на номер пошти.
bubolin
#2 Оставлено : 10 марта 2023 г. 12:54:42(UTC)


Ранг: Звездный Генерал

Группы: Registered
Зарегистрирован: 30.05.2020(UTC)
Сообщений: 416
Откуда: bubolin

Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 5 раз в 5 постах
Вітання! Я нещодавно шукав хороший пилосос і можу порадити тобі подивитися на марки Shark та Dyson. Вони обидва є лідерами в індустрії пилососів і мають безліч моделей, які відрізняються за характеристиками та ціною. Я впевнений, що ти знайдеш відповідну модель із цих марок.
molodoy
#3 Оставлено : 10 марта 2023 г. 12:54:59(UTC)

Ранг: Лейтенант класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 58

Поблагодарили: 4 раз в 4 постах
Спасибі за пораду! Я також чув про марки Shark та Dyson, але мені здається, що вони надто дорогі. Я хотів би знайти більш доступну опцію. Чи є у вас якісь інші пропозиції?
greenlandskiy
#4 Оставлено : 10 марта 2023 г. 12:56:22(UTC)

Ранг: Лейтенант

Группы: Registered
Зарегистрирован: 18.04.2021(UTC)
Сообщений: 54

Сказал(а) «Спасибо»: 2 раз
Поблагодарили: 3 раз в 3 постах
Автор: molodoy Перейти к цитате
Вітаю! У мене виникла проблема із вибором пилососу. Я хочу купити хороший пилосос, який не тільки буде ефективно прибирати пил, але і буде легким у використанні і має хорошу потужність. Який пилосос ви порадите? Треба купити у місті Дніпро, чи замовити доставку кур'єром чи вже доставку просто на номер пошти.


Вітання! Я використовую і раджу вам купити в Дніпрі пилосос https://allo.ua/ua/dnipro/elektrobritvy/ Bissell CleanView і дуже задоволений ним. Його я замовляв у дуже зручному додатку інтернет магазину "Алло" та і мені прям порадили яку модель купити саме тут. Ця модель не така дорога, як Shark та Dyson, але все ще має потужність 8 ампер і дуже добре прибирає пил та бруд. Крім того, він легкий у використанні та має зручний внутрішній контейнер для збору сміття, яке легко виймається та чиститься. Я б безперечно рекомендував цю модель, якщо ви шукаєте доступний і ефективний пилосос.
SemenPetrovich
#5 Оставлено : 13 марта 2023 г. 21:19:40(UTC)

Ранг: Ученик Класс 2

Группы: Registered
Зарегистрирован: 13.03.2023(UTC)
Сообщений: 5
Откуда: Днепр

Сказал(а) «Спасибо»: 1 раз
Насправді, гандки не маю, що б підказати, мабуть ОЛХ https://www.olx.ua/uk/
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Развитие Ребенка